Street Workout Freestyle – warsztaty

 


Metody treningowe które każdego dnia pomagają w drodze na szczyt jednemu z czołowych zawodników street workuto w kraju! Sprawdzone formy treningowe które powinny być codziennością osób idących w stronę zawodów freestyle. 

Podczas warsztatów zostały poruszone kwestie przygotowania siłowego pod elementy statyczne jak i siłowe. Zaprezentowano metody treningowe oparte na wieloletnim doświadczeniu wicemistrza polski.
Piotr Majchrzak, jest aktywnym zawodnikiem freestyle i startuje w zawodach, na których wciąż odnosi sukcesy i jak sam mówi musi być z tematem na bieżąco.

Poruszane zagadnienia

Baza – czy warto ją robić przygotowując się pod freestyle
Trening nóg – czy jest potrzebny?
Battle, a występy z układem – różnica
Przygotowanie siłowe pod elementy statyczne
Elementy siłowe
Planowanie występów
Trening mentalny – nieodłączna część treningu każdego mistrza

Prowadzący

Piotr Majchrzak
Piter Workout POWER

W środowisku polskiego sw bardziej znany jako Piter.
Kalisteniką zajmuję się od 7 lat. W swoim treningu głównie stawia na siłę i elementy statyczne co widać podczas zawodów. W tym roku został wicemistrzem Polski i miał reprezentować Polskę na MŚ w Moskwie, jednak odniósł poważną kontuzję bicepsa co uniemożliwiło mu wylot. 

Piotrek o sobie:
Jestem osobą niezwykle upartą i zawsze dążę do postawionych sobie celów. Prowadzę wielu podopiecznych, którzy osiągają swoje cele sylwetkowe jak i siłowe.

Osiągnięcia

Wicemistrz Polski WSWCF 2018
2 miejsce na eliminacjach do PŚ w Bydgoszczy – 2018
4 miejsce na MP w Krakowie – 2018
Finałowa 5 – Eliminacje do PŚ w Bydgoszczy – 2017
Liczne podium na zawodach z organizacji TBL (trenuje bo lubie)

Warsztaty są organizowane w ramach projektu  " Bank młodych mistrzów sportu" przy współpracy z Fundacja Santander Bank Polska